Nestlé ettevõtte on tuntud kui ülemaailmne erinevate toodete valmistaja, vaieldamatu liider toidumaailmas, pakkudes kvaliteetseid tooteid.

Nestlé üheks oluliseks valdkonnaks on ka jäätise tootmine ja müük. Ettevõttel on üle maailma 36 jäätisetehast ja jäätist valmistatakse peaaegu igas maailma punktis, sh Euroopas, Kaug-Ida riikides, Aafrikas, Austraalias ja Okeaanias.

Nestlé Ice Cream on maailma üks suurimaid jäätise tootjaid ja müüjaid. Nestlé investeerib suure osa oma ressurssidest uute tehnoloogiate uuringutesse ja arendustegevusse. Ettevõtte on tuntud oma juhtpositsiooni poolest teaduslikes uuringutes ja keskendub tootekvaliteedile. Tänu aktiivsele tarbijaturu uuringutele, uuenduste täiustamisele ja uute tehnoloogiate väljatöötamisele suudab Nestlé Ice Cream pakkuda ahvatlevates pakendites, ebatraditsioonilistes vormides ja erinevate maitsetega kvaliteetseid jäätisi. Balti riikides on Nestlé jäätisekaubandus veel arengujärgus, kuid ettevõte otsib Balti maade kiirelt areneval turul aktiivselt oma kohta.

Meie eesmärgiks on anda klientidele võimalus leida enda jaoks meie pakutav kvaliteetne ja maitsev jäätis. Nestlé Ice Cream suudab pakkuda kõrgeimat kvaliteeti ka kõige nõudlikumale kliendile.

Lõõgastuge ja nautige Nestlé erinevaid maitsvaid jäätiseid ja mahlapulki.

Isegi kõige nõudlikumad gurmeed naudivad meie jäätiseid. Lisaks traditsioonilisele vaniljemaitselisele jäätisele leiate meie tootevalikust ka eksootilisi hõrgutisi. Kuid näiteks kuumal suvepäeval pole miski värskendavam ja ergutavam kui KitKati, Nesquiki või Nestea jäätis.

Tootekataloog
Allalaadimine