Kohvisegud


Kuidas te hommikul ärkate? Tüütu äratuskellaga? Piiksuva mobiiltelefoniga? Ja nüüd proovige kujutleda meeldiva aroomiga auravat kohvi... Jah! See on teie lemmikmaitsega NESCAFÉ 3in1 Classic. Lihtsalt karake voodist püsti, valmistage tass NESCAFÉ 3in1 Classic kohvijooki ja ei mingit unisust enam!

Kuulus kohvijook NESCAFÉ 3in1 Classic on valmistatud täiuslikult tasakaalustatud koostisosadest, mille tulemusel on NESCAFÉ 3in1 Classic alati pehme maitsega piima ja suhkruga kohv. See kohvijook on saanud populaarseks tänu lihtsale valmistusviisile. Selle kohvijoogi puhul ei pea te muretsema, kas kodus on piima või suhkrut, sest ainuke, mida kohvi nautimiseks vajate, on veidi kuuma vett.

Tänu oma pehmele maitsele eelistavad seda kohvijooki just noored inimesed. Koos NESCAFÉ 3in1 Classic kohvijoogiga jõuate eksamisessioonil või enne loenguid teha veelgi enam. Tass NESCAFÉ 3in1 Classic kohvijooki ergutab teid hea filmi vaatamisel sõpradega või raamatut lugedes.

Võite kohvipakikesi alati oma kotis või lauasahtlis hoida. Noored naudivad NESCAFÉ 3in1 Classic kohvijooki tavaliselt hommikuti. Kange musta kohvi austajad võtavad tassi NESCAFÉ 3in1 Classic kohvijooki lõunapausil.

Nüüd on NESCAFÉ 3in1 Classic saadaval ka suures pakendis.

Haarake uus NESCAFÉ 3in1 ja nautige seda igal pool ja igal ajal!