Teraviljatooted

Hommikusöögihelbed
Hommikusöök on vaieldamatult üks päeva tähtsamaid eineid. Inimesed, kes tasakaalustatud toitumise ja tervisliku eluviisi osana söövad hommikusööki, on ärksamad, jõuavad rohkem ja tunnevad ennast hommikuti üldiselt paremini. Alustage oma päeva Nestlé hommikusöögihelvestega ja järgige tervislikke eluviise.

Väherasvane hommikusöök
Enamik hommikusöögihelbeid sisaldab vähe nii tavalisi kui küllastunud rasvu.  Sageli hommikusöögihelbeid söövate inimeste ravitoitumine sisaldab reeglina vähem rasva.

Hea täisteravilja allikas
Hommikusöök sobib suurepäraselt täisteratoodete tarbimiseks. Enamik Nestlé hommikusöögihelbeid on valmistatud täisteraviljast ja tänu sellele sisaldavad need süsivesikute, kiudainete, vitamiinide, mineraalide, antioksüdantide ja fütotoitainete kasulikke omadusi.

Madala kalorsusega hommikusöök
Taldrikutäis helbeid koos väherasvase piimaga sisaldab umbes 150-200 kalorit, mis on umbes 10% päevasest energiavajadusest.

Vähese suhkrusisaldusega hommikusöök
Hommikusöögihelbed ei sisalda palju suhkrut. Üks portsjon hommikusöögihelbeid sisaldab teiste populaarsete hommikusöökidega võrreldes vähem suhkrut.
Lisaks sellele on Nestlé hommikusöögihelbed nii täiskasvanute kui ka laste jaoks mugav, maitsev ja tervislik viis päeva alustamiseks.