Sotsiaalmeedias leviv info imikutoitude tagasikutsumisest ei vasta tõele

To Press Releases listTallinn,märts 14, 2014

Märtsikuu algul levis sotsiaalmeedias väärinfo selle kohta, et Nestlé kutsub kvaliteediprobleemide tõttu tagasi Balti riikides müügil olevad imikutoidud. Tegemist on libauudisega, millel ei ole mingit alust. Nestlé toodete kvaliteet ja turvalisus on täielikult tagatud ning tingimusteta meie ettevõtte peamine prioriteet.

Tõenäoliselt on sotsiaalmeedias postitatud info ajendatud 2011. aastal aset leidnud juhtumist, mille käigus kutsus Nestlé France tagasi seeria (№ L 10980295) klaaspurkides imikutoitu Nestlé P`tit Pot Recette Banana. Põhjaliku järeluuringu käigus ilmnes, et tegu oli üksikjuhtumiga ning see puudutas vaid üht purki. Nestlé ei müünud toona ega müü ka praegu neid tooteid Balti riikides.

Kinnitame, et kõigi Nestlé imikutoitude valmistamisel järgib ettevõte rangeid turvalisuse ja kvaliteedinõudeid. Iga tooteseeria läbib enne tööstusest välja saatmist tõhusa kontrolli. Loodame, siiralt et avaldatud libauudis ei põhjusta rohkem segadust ja arusaamatusi.

Lisainfo saamiseks võtke ühendust Nestlé Baltikumi avalike suhete juhi Ariana Rastauskaitega, ariana.rastauskaite@lt.nestle.com; +370 68343414.