Toitumine, tervis ja heaolu


Nestlé on juhtiv toitumis-, tervise- ja heaolutoodete tootmise ettevõte maailmas. Oleme pühendunud oma toodete toiteväärtuse suurendamisele ja püüame samaaegselt veelgi parandada toodete maitseomadusi. Selle saavutame, toetudes oma kaubamärkidele ja sellistele algatusele nagu toidukompass ja 60/40+.
 
Oleme veendunud, et pole olemas "halba toitu", on ainult tasakaalustamata dieet. Soovime, et meie kliendid saaksid langetada tervislikke valikuid oma toitude ja jookide osas.
 
Terve olemine on kaugelt rohkem, kui kena figuur. Nestlé peamine eesmärk on pakkuda oma tarbijatele parimaid tooteid, mis sobiksid nende individuaalsete vajadustega mis tahes olukorras. Igas riigis, kus me tegutseme, proovime välja selgitada kohalikud toitumisharjumused ja rahvastiku vajadused. Teame, et pole olemas toodet, mis meeldiks absoluutselt igale inimesele, ja seepärast on meie tooted valmistatud vastavalt kohalikele tavadele ja maitsele.


Siin on toodud mõned Nestlé veebisaidid kogu maailmast. Need aitavad teil saavutada tervislikumat ja enam tasakaalustatud toitumist ning elustiili.


Kas teadsite, et näost nähtav terve jume ei tulene alati olema päevitusest? Solaariumis käimise saate asendada porgandi, spinati, aprikoosi, grebi, meloni, kala, muna ja oliiviõli tarbimisega. Nendes toiduainetes on rikkalikult seleeni ja A-, C- ning E-vitamiine, mis muudavad teie näonaha säravamaks.