Meie nägemus

SUUNDA SEADMAS: Nestlé S.A tehnoloogiajuht Werner Bauer.

Uurimine ja arendus (R&D) on Nestlé’i peamine konkurentsieelis. Ilma selleta poleks Nestlé saanud toidu, tervise ja hea enesetunde osas toiduainetööstuse liidriks.

29 uuringu-, arendus- ja tehnoloogiaasutusega üle kogu maailma on Nestlé’il toiduainetööstuste seas kõige suurem uuringu- ja arendusvõrk. Nestlé’i uuringu-, arendus- ja tehnoloogiavõrgus koos kohaliku turu rakendusrühmadega töötab üle 5000 inimese.

Nestlé tugevdab edaspidi innovatsioonipartnerluse kaudu oma uuringu- ja arendusvõimet tootearendusprotsessi igas etapis – alates koostöö alustamisest käivitus- ja biotehnoloogiaettevõtetega kuni viimase etapi partnerluseni peamiste tarnijatega.

Kõiki oma ülemaailmseid uuringu- ja arendusressursse kokku koondav Nestlé suudab pakkuda kvaliteetseid ja ohutuid toidulahendusi kogu maailma tarbijatele – seda nii toidu, tervise, hea enesetunde, maitse, tekstuuri kui ka käepärasuse osas. Lisaks kõigele toob Nestlé tarbijateni kõrgeima kvaliteediga tooted. Ja ohutuse üle ei kaubelda.

R&D on kriitiline ka kõigi Nestlé’i toodete seadustele vastavuse tagamise osas. Nestlé suudab uusi tooteid turule tuua kiiresti ja tõhusalt kogu maailma riikides, sulandades kõigi nende regulatiivküsimused oma uuringu- ja arendustegevustega algusest lõpuni..

Nestlé’i teadlased võtavad osa ka toodete tervislikkuse ja hea enesetunde eeliste edastamisest tarbijatele. Nestlé’i toitumisteadlased üle maailma tegutsevad selle nimel, et kogu edastatav toidualane teave vastaks kohalikele oludele, olles ühtlasi usaldusväärne ka teaduslikkuse osas.

Lisaks sellele, et toidu kvaliteet on kindel, juhib toiduainete tulevikku aina enam teadus. Nestlé’i teadlased vaatavad juba praegu tuleviku toiduainete poole. Nestlé’i R&D tõlgendab toiduaineteadust kahel viisil:

  • tarbijavajadustest uuringuprioriteetideni

  • arenevast teadusest tarbijaeeliste ja -teenusteni.

Nestlé’i R&D visioon on pikaajaline. Need veebilehed võimaldavad heita pilku sellele, kuidas Nestlé aitab kujundada toiduainete tulevikku.


Werner Bauer
Tehnoloogiajuht, Nestlé S.A.
Innovation, Technology and Research & Development